Určitě jste to zažili: v lyžárně na vás ráno čekají navlhlé lyžařské boty, které přes noc nevyschnou ani ve vyhřívaném prostoru. A s vlhkostí se pojí i zima. Nepěkný začátek tak očekávaného lyžařského dne…
Mokré nebo jen vlhké lyžáky jsou asi to nejhorší co vás, kromě oblevy, může na horách potkat. A nemusí ani pršet nebo sněžit – obuv obvykle významně provlhne jen působením lidského potu.
Takže i ty nejkrásnější slunné dny vám mohou kazit vlhké boty, potažmo promrzlé nohy. Není jiná cesta, než vnitřní botičky lyžáků aktivně sušit.
A pozor, nejde jen o ty vaše – stejné to mají i děti. Pokud jim chcete lyžování učinit příjemné, doporučujeme jim boty nejen každý den vysoušet, ale i nahřívat.
Nahřívání bot využijí i citlivější dámy, které si tím značně prodlouží trvání tepelného komfortu v botě.
Základním použitím vysoušečů obuvi Teplo Uš je samozřejmě vysoušení a vyhřívání zejména lyžařské obuvi. Ovšem i ostatní boty je potřeba sušit nebo i vyhřívat, a to nejen turistickou a sportovní obuv, ale třeba i tu všednodenní, zejména pak dětskou. S Teploušem to zvládnete i v autě, třeba při jízdě ke sjezdovce apod.
Je napájen z domovní sítě (230 V), nebo z palubní sítě automobilů (12 V). Skládá se ze dvou válcových topných těles. Ta se vloží do obuvi a napájecí přívod se připojí do zásuvky. Obvyklá doba pro úplné vysušení obuvi je 6 až 8 hodin.
Vysoušeč je ryze českým výrobkem s garancí vysoké kvality materiálu a zpracování. Prokazuje jí i deset let výroby a prodej více než 90 000 kusů – a nakonec i nadstandartní čtyřletá záruka.
Více na Teplo Uš.
Tento článek je reklamním sdělením.