Všichni se na ni vykašlali!

Zdá se, že všichni lidé z okolí herečky Jiřiny Bohdalové (87), ale také fanoušci, už mají dost jejího chování a začínají se k ní otáčet zády. Bude se tak muset možná vyrovnat s tím, že zůstane na stará kolena neoblíbená a sama!

Ačkoli patří herečka Jiřina Bohdalová (87) mezi největší stálice českého filmu, a tím pádem by neměla mít nouzi o fanoušky ani přátele, zdá se, že se její situace v poslední době výrazně změnila. Vypadá to, že si svým chováním na stará kolena poštvala proti sobě nejen věrné obdivovatele, ale také nejbližší kamarády.

Legendární nesmrtelná teta se totiž ke stáří mění k nepoznání a její postoje a počínání začínají všechny okolo ní akorát tak otravovat. Nakonec se zdá, že jí zůstane věrná pouze její dcera herečka Simona Stašová (63), jinak asi bude mít na stará kolena nouzi o návštěvy.

Co tak hrozného provedla, že jí skoro nikdo nemůže přijít na jméno? Ze křtu se vymlouvali To, že už jí mají všichni plné zuby, Bohdalová pocítila při nedávném křtu její nejnovější kuchařky, kam pozvala mnoho známých celebrit a přátel.

Zdá se, že jedinou podporu najde v dceři Simoně.

Nicméně hned po odeslání pozvánek se začali jeden po druhém vymlouvat a někteří nedorazili i bez omluvy. „Carmen Mayerová (74) se osobně omluvila – mně. Stejně tak Dagmar Patrasová (62). Ale Tereza Brodská (50) tu není, ta mě zklamal a,“ postěžovala si Bohdalová na herečku, na kterou se prý nejvíce těšila.

Podle tajných informací se prý ale nedostavily například ani zpěvačka Eva Pilarová (79), moderátorka Ester Janečková (46) nebo Petra Černocká (69). A to Jiřina večírek uspořádala i přes to, že si nedávno přivodila těžký úraz a po celý večer se musela pohybovat o berlích. Zprotivila se jim pomluvami? Spekuluje se o tom, že na herečku všichni zanevřeli asi proto, že mají dost toho, jak údajně ráda pomlouvá a nešetří ostrými slovy na adresu svých kolegů.

Nedávno totiž vyplulo na povrch tajemství, že se ráda stýká s kamarádem režisérem Zdeňkem Zelenkou (64), se kterým si dělají dýchánky, kde nenechají na nikom nit suchou. „Vyprávíme si historky, pijeme dobré víno.

Na křest její nové kuchařky dorazila jen hrstka pozvaných. Mnoho celebrit se raději vymluvilo.

A jak se říká, spustíme „mycí linku“, a pak si vždycky říkáme: Má tu být, abychom ho nepomlouvali,“ prozradil Zelenka. A to se poté Bohdalová diví, že se na ní postupně všichni vykašlali? Fanoušci ji nemohou vystát Navíc se zdá, že si Bohdalová pomalu ale jistě ničí svoji těžce vydřenou celoživotní slávu.

Mnoho diváků už se totiž domnívá, že by si měla herečka začít užívat důchodu a ne se cpát do každé role, která jí je ještě nabídnuta. Drsnou kritiku například schytala kvůli svému účinkování v pohádce Kouzelník žito, která je celkově označována jako obrovský propadák. „Bídná hudba včetně písniček, zase vlezlá Bohdalka, nespisovná mluva,“ okomentoval pohádku například jeden z diváků. A to nebyla jediná narážka. Už ji mnoho lidí považuje za herečku, na jejíž jméno sice režiséři stále sázejí, ale už je to spíše k pláči než k užitku filmu.

Vypadá to tedy, že už se herecká stálice žádného velkého obdivu nedočká..

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Kostel sv. Jana Nepomuckého: Chrám magického čísla pět
epochanacestach.cz

Kostel sv. Jana Nepomuckého:...

Pokud hledáte nejosobitější...
Po stopách chuti: Kdo objevil čaj, kávu a šampaňské?
epochaplus.cz

Po stopách chuti: Kdo objevil...

Jeden nám ráno pomáhá vstát, druhý nás přes den...
Manželství jako „továrna na změny“. Jaké změny může vyvolat sňatek?
epochalnisvet.cz

Manželství jako „továrna na...

Manželství – pro někoho zbytečná instituce, pro druhého...
Soubor lidových staveb: Betlém Hlinsko
epochanacestach.cz

Soubor lidových staveb:...

V každém městě si v...
Dala mu nůž na krk kvůli svatbě?
nasehvezdy.cz

Dala mu nůž na krk kvůli...

Je to neřízená střela. O SANDŘE...
Letem světem za jezerními příšerami
enigmaplus.cz

Letem světem za jezerními...

Lochnesskou nestvůru zná každý. Podobných jezer, v...
Rozpoutala Agáta válku?
nasehvezdy.cz

Rozpoutala Agáta válku?

Herečka Dana...
Pablo Picasso: Nejslavnější obraz inspiruje osud města Guernica
epochaplus.cz

Pablo Picasso: Nejslavnější...

Truchlící žena s mrtvým dítětem v náručí, kůň v...
Čeští zoologové zmapovali šíření hlodavců z Asie do Evropy. Pomohly jim genetické stopy z doby ledové.
21stoleti.cz

Čeští zoologové zmapovali...

Mezinárodní tým vedený Pavlem Stopkou z...
0 shares