Všichni se na ni vykašlali!

Zdá se, že všichni lidé z okolí herečky Jiřiny Bohdalové (87), ale také fanoušci, už mají dost jejího chování a začínají se k ní otáčet zády. Bude se tak muset možná vyrovnat s tím, že zůstane na stará kolena neoblíbená a sama!

Ačkoli patří herečka Jiřina Bohdalová (87) mezi největší stálice českého filmu, a tím pádem by neměla mít nouzi o fanoušky ani přátele, zdá se, že se její situace v poslední době výrazně změnila. Vypadá to, že si svým chováním na stará kolena poštvala proti sobě nejen věrné obdivovatele, ale také nejbližší kamarády.

Legendární nesmrtelná teta se totiž ke stáří mění k nepoznání a její postoje a počínání začínají všechny okolo ní akorát tak otravovat. Nakonec se zdá, že jí zůstane věrná pouze její dcera herečka Simona Stašová (63), jinak asi bude mít na stará kolena nouzi o návštěvy.

Co tak hrozného provedla, že jí skoro nikdo nemůže přijít na jméno? Ze křtu se vymlouvali To, že už jí mají všichni plné zuby, Bohdalová pocítila při nedávném křtu její nejnovější kuchařky, kam pozvala mnoho známých celebrit a přátel.

Zdá se, že jedinou podporu najde v dceři Simoně.

Nicméně hned po odeslání pozvánek se začali jeden po druhém vymlouvat a někteří nedorazili i bez omluvy. „Carmen Mayerová (74) se osobně omluvila – mně. Stejně tak Dagmar Patrasová (62). Ale Tereza Brodská (50) tu není, ta mě zklamal a,“ postěžovala si Bohdalová na herečku, na kterou se prý nejvíce těšila.

Podle tajných informací se prý ale nedostavily například ani zpěvačka Eva Pilarová (79), moderátorka Ester Janečková (46) nebo Petra Černocká (69). A to Jiřina večírek uspořádala i přes to, že si nedávno přivodila těžký úraz a po celý večer se musela pohybovat o berlích. Zprotivila se jim pomluvami? Spekuluje se o tom, že na herečku všichni zanevřeli asi proto, že mají dost toho, jak údajně ráda pomlouvá a nešetří ostrými slovy na adresu svých kolegů.

Nedávno totiž vyplulo na povrch tajemství, že se ráda stýká s kamarádem režisérem Zdeňkem Zelenkou (64), se kterým si dělají dýchánky, kde nenechají na nikom nit suchou. „Vyprávíme si historky, pijeme dobré víno.

Na křest její nové kuchařky dorazila jen hrstka pozvaných. Mnoho celebrit se raději vymluvilo.

A jak se říká, spustíme „mycí linku“, a pak si vždycky říkáme: Má tu být, abychom ho nepomlouvali,“ prozradil Zelenka. A to se poté Bohdalová diví, že se na ní postupně všichni vykašlali? Fanoušci ji nemohou vystát Navíc se zdá, že si Bohdalová pomalu ale jistě ničí svoji těžce vydřenou celoživotní slávu.

Mnoho diváků už se totiž domnívá, že by si měla herečka začít užívat důchodu a ne se cpát do každé role, která jí je ještě nabídnuta. Drsnou kritiku například schytala kvůli svému účinkování v pohádce Kouzelník žito, která je celkově označována jako obrovský propadák. „Bídná hudba včetně písniček, zase vlezlá Bohdalka, nespisovná mluva,“ okomentoval pohádku například jeden z diváků. A to nebyla jediná narážka. Už ji mnoho lidí považuje za herečku, na jejíž jméno sice režiséři stále sázejí, ale už je to spíše k pláči než k užitku filmu.

Vypadá to tedy, že už se herecká stálice žádného velkého obdivu nedočká..

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

OBRAZEM: Osvětové kampaně na mytí rukou ve 20. století
21stoleti.cz

OBRAZEM: Osvětové kampaně na...

Mytí rukou je neodiskutovatelným základem...
Londýnský Tower: Vězení pro kandidáty na popravu
epochaplus.cz

Londýnský Tower: Vězení pro...

Počátky Toweru, londýnského Paláce a pevnosti Jejího...
Ústecký kraj: Čtyři kameny brány do Čech
epochanacestach.cz

Ústecký kraj: Čtyři kameny...

Brána do Čech, jak...
Muži versus ženy: Jakými chorobami nejčastější trpí?
epochalnisvet.cz

Muži versus ženy: Jakými...

Velkým množstvím chorob strádají stejně muži i...
Bezdotyková sluchátka: Umí vést hudbu kostmi!
epochaplus.cz

Bezdotyková sluchátka: Umí...

Sviští s větrem o závod, hrající hudba ze sluchátek ho...
Trhliny v manželství?
nasehvezdy.cz

Trhliny v manželství?

Když se brali, všichni jejich věkový rozdíl...
Až na vrcholky hor
epochanacestach.cz

Až na vrcholky hor

Utužujte zdraví a sílu...
Menzelovi se zuby nehty brání nákaze
nasehvezdy.cz

Menzelovi se zuby nehty...

Patří z řady důvodů k lidem, kteří jsou novým...
Psi a jejich údajné pozorování duchů
enigmaplus.cz

Psi a jejich údajné...

Domácí mazlíčci dokáží nahnat...
0 shares