Spěje její vztah ke krutému konci?

Sotva vyšlo najevo, že herečka Ivana Jirešová (41) už není sama, vyrojily se spekulace o blížícím se rozchodu. Vztah s o šest let mladším podnikatelem Milanem Štěrbou (35) totiž asi neschvaluje její dcera.

Více než rok se po boku Ivany Jirešové (41) neukázal žádný muž. Do společnosti chodila zásadně sama a na otázky týkající se jejího milostného života odmítala detailněji odpovídat. Tvrdila zkrátka, že nikoho nemá.

Koncem loňského roku se ale představitelka barmanky Lucie z Ordinace v růžové zahradě 2 objevila se svým novým partnerem, kterého, jak vyšlo později najevo, úzkostlivě dlouho tajila. Rozvedený a bezdětný Milan Štěrba (35) naháněl herečku snad prý už od března, kdy si na ni sehnal telefonní číslo.

podnikatelem Milanem Štěrbou už klidně vyráží do společnosti a nedělá tajnosti.

Na akci, kam společně zavítali, vypadala Jirešová spokojeně a pozornost milence si užívala. Otázkou je, jak dlouho tato idylka vydrží. Podle našich informací by totiž mohl vztah skočit dříve, než pořádně začal! Chlap z lesa musel pryč Po rozvodu s Viktorem Dykem (49) před dvěma lety dělal herečce společnost jakýsi Štěpán, kvůli kterému přestala jíst maso a změnila svůj životní styl.

Rozchod s ním údajně dlouho tajila. Nakonec Štěpána vystřídal tajemný muž z lesa. „Je to tak, už nejsem sama. Můj partner ale není z branže a vlastně ani z Prahy. Je to takový chlap z lesa,“ uvedla loni na konci léta Jirešová.

Vztah s ním ale dlouho nevydržel a na podzim už podle všeho randila právě s Milanem. Spekulovalo se o tom, že se nový partner nezamlouval hereččině dceři Sophii (13), a tak musel zkrátka pryč. Ostatně nemělo to být poprvé.

Jak je dospívající slečna spokojená se současným objevem své slavné mámy, se herečka zatím nesvěřila. Nechce ji obírat o pozornost Po rozchodu se Štěpánem Jirešová uvedla, že pro ni bylo hodně náročné dělit svůj čas mezi práci, přítele a dceru.

Proto musel jít muž z kola ven. Podle Jirešové byla tehdy její dcera ve věku, kdy potřebovala plnou pozornost své matky, a bylo by nefér dělit ji mezi někoho dalšího, když už to bylo s časem tak bídné. Nyní je Sophii třináct let a dostává se do poměrně problematického období dospívání a hledání sebe samé.

Dá se proto předpokládat, že bude svou mámu potřebovat více než kdy dřív a ta dá jistě opět přednost dceři před láskou. Bude se točit kolem mladších Bohužel ani předpovědi slavných kartářek nemluví ve prospěch oblíbené herečky.

Podle nich opravdu nebude mít Ivanin románek dlouhého trvání. Její vztah by se neměl dostat do vážnější fáze, a jak vášeň náhle vzplanula, tak prý zase stejně rychle pohasne. Kolem Štěrby se navíc časem začnou točit jiné mladší ženy a seriálovou barmanku bude asi sžírat hrozná žárlivost.

Posledním hřebíčkem do rakve nového hereččina vztahu má být také fakt, že Sophie není opět s maminčiným výběrem partnera dvakrát spokojená..

reklama

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

České úspěchy v konžské divočině
epochaplus.cz

České úspěchy v konžské...

Tým českých vědců pod vedením zoologů...
Komfortní bezbariérový koráb v piniovém háji
rezidenceonline.cz

Komfortní bezbariérový koráb...

Jedním z hlavních rozhodnutí architektů při...
V Malajsii budou klonovat
epochaplus.cz

V Malajsii budou klonovat

Celkový počet savců na Zemi je zhruba 6500,...
Žádné „bolení hlavy“, ale závažné neurologické onemocnění
epochalnisvet.cz

Žádné „bolení hlavy“, ale...

Už tě zase bolí hlava? Ne, mám migrénu!...
Zaprodala se? Čím si vydělává na živobytí?
nasehvezdy.cz

Zaprodala se? Čím si vydělává...

Dvojnásobná maminka ANDREA...
Ráj pro romantiky? Zanzibar!
epochanacestach.cz

Ráj pro romantiky? Zanzibar!

Také se v této...
Zapomene na Zounara a najde si osudovou lásku?
nasehvezdy.cz

Zapomene na Zounara a najde...

Už dlouho Martina Randová (49)...
Novinky v IPL epilaci od Braunu, pro ženy i muže
iluxus.cz

Novinky v IPL epilaci od...

Už jste slyšeli kouzelné zaklínadlo letních...
Může Jupiterův měsíc Europa ukrývat život?
enigmaplus.cz

Může Jupiterův měsíc Europa...

Planetárního obra Jupitera obíhá 79 známých...
Gratinované brambory
tisicereceptu.cz

Gratinované brambory

Jednoduchý recept na vynikající zapékané...
24 000 let staré organismy nalezené zmrzlé na Sibiři se mohou stále rozmnožovat
21stoleti.cz

24 000 let staré organismy...

Říkají mu „evoluční skandál“....
Starší muž mě přivedl k rozumu!
skutecnepribehy.cz

Starší muž mě přivedl...

Narodila jsem se jako...
0 shares