Skončí v hnízdečku lásky úplně sama?

Vlastní domeček a přítel po boku jsou sny, které se Lucii Zedníčkové (50) začínají konečně plnit. S tím ale přicházejí také dluhy a strach. Jak se s tím hodlá hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 poprat?

Všichni její blízcí i kolegové ji chválí, že na svůj věk vypadá skutečně dobře. Teď jí ale s největší pravděpodobností nějaká ta vráska na čele přibyde. Ačkoli se totiž herečka Lucie Zedníčková (50) dočkala a od konce minulého roku bydlí ve svém vysněném domečku za Prahou, o všechno může hodně rychle přijít.

Splácet totiž v jejím věku takové dluhy není zrovna legrace. Bude se tak muset v práci asi pořádně otáčet. Kdyby totiž o svoje kšefty přišla, tak by zřejmě ani její o devět let mladší přítel Jaroslav Matějka (41) nedokázal ji a její zrovna obydlenou nemovitost zajistit.

Spí jenom na matracích Zatím se ale, jak se zdá, pohledná blondýnka stále drží nad vodou. I když nedávno přiznala, že spí se svou láskou pouze na matracích a bude ji to ještě stát hodně úsilí, aby si svoje hnízdečko vyšperkovala podle svých představ.

Kde jsou ty doby, kdy působili jako šťastná rodinka?

„Ještě musíme dokoupit spoustu věcí, je to hodně starostí,“ dodala nakonec. Jenže tímhle tempem by se jí také mohlo stát, že na to její mladší partner nebude mít nervy a raději si kufry, které možná ještě ani pořádně nestihl vybalit, zase naskládá zpátky do auta.

Lucka by tak v jednopatrovém domě s vytouženým bazénem a velkou zahradou zůstala jen se svými dětmi, dcerou Amélií (13) a synem Mikulášem (21), které má z prvního nepovedeného manželství s producentem a scenáristou Vítkem Pokorným (53).

Musí se udržet zuby nehty Ještě v polovině předminulého roku přitom teprve žádala o hypotéku a čekala, jak celá věc dopadne. Teď se Lucka dozajista klepe, aby jí především role právničky Nadi Růžičkové v nikdy nekončícím seriálu Ordinace, která se zapletla svého času i s kolegou Janem Čenským (57) alias doktorem Davidem Suchým, ještě nějakou dobu vydržela.

Ta jí totiž týden co týden zajišťuje alespoň nějaký pravidelný přísun peněz na splácení novostavby. Do toho údajně chystá nový televizní pořad a naplno se věnuje divadlu i s jeho častými zájezdy. Přijde nakonec herečka o střechu nad hlavo, nebo se raději bude snažit pořádně zamíchat dějem kamenické nemocnice, aby se na televizních obrazovkách udržela co možná nejdéle? Doplatí na to její vztah? Potíž je v tom, že si prý s kolegy z herecké a moderátorské branže podle svých slov nikdy moc nerozuměla.

Těžko tak navíc může spoléhat na to, že jí někdo takový v případném hledání nové práce pomůže. Je také veřejným tajemstvím, že si nikdy moc nenotovala ani se svým nevlastním tátou, moderátorem a hercem Pavlem Zedníčkem (69).

A to hlavně potom, co se rozešel s její maminkou. Koneckonců i její bývalý manžel Vítek, s nímž se rozvedla po několika společných letech, je ze světa známých českých celebrit. A co hůř. Přítel Jaroslav je divadelní herec.

Bude scénář s ním nakonec stejný jako ty předchozí? Začíná mu lézt na nervy? Snad naposledy se spolu Lucka s Jardou jako zamilovaný pár ukázali na společné akci loni v srpnu na střeše pražského Paláce Lucerna.

Ze společenských akcí mají hodně málo fotek. Odmítl jí Jarda dělat garde?

Šlo o tiskovou konferenci televize Nova, kde Lucie zastupovala právě oblíbenou Ordinaci. Podle přítomných lidí se na sebe snažili co nejvíce upoutat pozornost. Tedy hlavně herečka, která se na svého miláčka neustále všemožně věšela.

On byl oproti ní trochu zdrženlivější a když už zřejmě nevěděl kudy kam, začal jí z legrace škrtit. Ztratí kvůli takovým komediím nakonec všechno, po čem tolik let snila? Už se drží spíš stranou Od té doby se stejně jako předtím drží spíš v ústraní, což může být ještě horší tím, že se stáhli z dění hlavního města na jeho okraj.

Dostala snad Lucka od Jaroslava nůž na krk, aby takové tyátry na veřejnosti, a ještě před fotografy, nedělala? Začíná se tak ve vodách českého showbysnysu šuškat o tom, jestli tohle není začátek konce další velké lásky.

.

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Jak navrhnout lžičku…
21stoleti.cz

Jak navrhnout lžičku…

S Průmyslem 4.0 vstoupí do našich životů nová...
Senior Pointy pomáhají s registrací k očkování
epochaplus.cz

Senior Pointy pomáhají s...

Senior Pointy se houfně zapojují do pomoci...
České Slezsko: Překrásné hrady a zámky
epochanacestach.cz

České Slezsko: Překrásné...

Pokud jste milovníky...
Audio průvodce To je Brno III. přináší pohled na brněnský industrial
epochanacestach.cz

Audio průvodce To je Brno III....

Třetí autentický...
4 tipy pro zdravé srdce
nasehvezdy.cz

4 tipy pro zdravé srdce

Nejčastější příčinou úmrtí ve vyspělých zemích není...
Nemohou se vůbec vystát
nasehvezdy.cz

Nemohou se vůbec vystát

Krásná herečka DENISA NESVAČILOVÁ (29) je už...
Siemens představil ultra výkonnou dobíjecí stanici
epochaplus.cz

Siemens představil ultra...

Společnost Siemens Smart Infrastructure představila novou...
10 nejkrásnějších stanic metra na světě
epochalnisvet.cz

10 nejkrásnějších stanic...

Metro už je dnes ve větších městech běžným...
Tajemné hrady: Krvavá nevěsta
enigmaplus.cz

Tajemné hrady: Krvavá nevěsta

Hrad Lichnice v Železných horách. Právě tady se...
0 shares