Proč ji lidé mají za potvoru?

Hvězda seriálu Ulice Vanda Hybnerová (50) rozhodně nepůsobí jako plachá žena, čehož si všimli i scenáristé a režiséři. Často tak hraje postavy, které nejsou u diváků dvakrát oblíbené, a mluví se o ní jako o potvoře.

Aniž by komukoli vědomě udělala cokoli zlého, jsou lidé, kteří ji obloukem obcházejí, nezdraví ji na ulici nebo prý raději přejdou na druhý chodník. Vanda Hybnerová (50) se vždycky snažila úzkostlivě si chránit své soukromí, tudíž na veřejnost většinou žádné zásadní pi kantnos t i z jejího života neunikly.

Její bývalý muž Rašilov už má novou rodinu.

Snad vyjma dramatického rozvodu s dnes již bývalým manželem Sašou Rašilovem (46). I v tomto případě ale byla herečka v očích veřejnosti spíš zničenou obětí, než viníkem. Tak proč ji lidé nemají rádi? Seriál je často peklem Dokud se Hybnerová objevovala hlavně na divadelních prknech, měla od nějakého škatulkování celkem klid.

Zlom nastal v posledních letech, kdy se čím dál víc objevuje na televizní obrazovce. Díky rolím v mnoha populárních seriálech, jako jsou třeba Ulice, Přístav nebo Krejzovi, je fanouškům více na očích a ti často zapomínají na to, co je realita a co je jen děj napsaný scenáristou.

Herečka přiznala, že kvůli některých rolím lidé často dělají, že ji ani nevidí. Naznačila tak, že natáčet seriály, jež se objevují dvakrát týdně na obrazovce, jsou mnohdy pro herce doslova peklem. Když se prý v jedné roli vyskytuje příliš dlouho, diváci si ji ztotožní a následky jsou pak prý až zarážející.

Zdá se, že teď neprochází vůbec šťastným obdobím, co se milostného života týká.

Protivná hysterická ženská „Já totiž většinou hraju protivné, kyselé a křičící hysterické ženy, lidi se mi pak na chodníku vyhýbají,“ popisuje své trápení Hybnerová. Na druhou stranu ale přiznává, že potvory a mrchy všeho druhu hraje vlastně docela ráda. Co víc, ona si je užívá, a dost možná proto fanoušci nabývají dojmu, že je taková i ve skutečnosti. Hrát nějakou hodnou maminku od plotny by prý nebylo nic pro ni. To se raději smíří s negativními reakcemi.

Utíká do práce před smutkem Herečka se svěřila, že práce, ať je jakákoli, je pro ni teď jakýmsi ventilem, protože neprožívá podle svých slov zrovna šťastné období. Život kolem ní je teď prý zmatený a hektický a často také nepříjemný.

Jednou z mála útěch je pro ni právě práce. Zdá se totiž, že se soukromí a zejména pak ten milostný život Hybnerové neubírá tím směrem, kterým by si přála. Zatímco její bývalý muž má už nyní novou rodinu a oženil se, ona je podle všeho stále sama, bez stálého partnera.

Je dost možné, že se jí potencionální nápadníci tak trochu bojí. Herečka totiž nejenže má díky svým rolím pověst neústupné mrchy, ale navíc je schopná muže v mnoha ohledech zastat. A to každý muž nesnese.

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Senior Pointy pomáhají s registrací k očkování
epochaplus.cz

Senior Pointy pomáhají s...

Senior Pointy se houfně zapojují do pomoci...
Nemohou se vůbec vystát
nasehvezdy.cz

Nemohou se vůbec vystát

Krásná herečka DENISA NESVAČILOVÁ (29) je už...
Siemens představil ultra výkonnou dobíjecí stanici
epochaplus.cz

Siemens představil ultra...

Společnost Siemens Smart Infrastructure představila novou...
Audio průvodce To je Brno III. přináší pohled na brněnský industrial
epochanacestach.cz

Audio průvodce To je Brno III....

Třetí autentický...
Nechtěl promarnit šanci na nový a šťastný život
nasehvezdy.cz

Nechtěl promarnit šanci na nový...

Už před lety zpíval Petr Janda (78)...
České Slezsko: Překrásné hrady a zámky
epochanacestach.cz

České Slezsko: Překrásné...

Pokud jste milovníky...
10 nejkrásnějších stanic metra na světě
epochalnisvet.cz

10 nejkrásnějších stanic...

Metro už je dnes ve větších městech běžným...
Experimenty na mezinárodní vesmírné stanici s pomocí Česka
21stoleti.cz

Experimenty na mezinárodní...

Létání do vesmíru i pobyt v něm se už...
Tajemné hrady: Krvavá nevěsta
enigmaplus.cz

Tajemné hrady: Krvavá nevěsta

Hrad Lichnice v Železných horách. Právě tady se...
0 shares