Má své rodiny už plné zuby?

Herečka Anna Slováčková (23) se svěřila, že jí není příjemné stále řešit skandály svých rodičů Dagmar Patrasové (62) a Felixe Slováčka (75). Už od dětství je jí jejich sláva spíš na obtíž a teď už toho má dost!

Jeden by si myslel, že dětem slavných rodičů nic neschází. O tom, že se jedná o všeobecně rozšířený omyl, ví své Anna Slováčková (23). Podle ní není rozhodně o co stát. Být dítětem slavných rodičů totiž není žádný med.

Mladá herečka uvedla, že měla sice díky úspěchu Dagmar Patrasové (62) a Felixe Slováčka (75) lepší možnosti nežli ostatní, ale je to vždycky něco za něco. Slováčková totiž celý život marně bojuje s naprostou ztrátou soukromí a jen těžko se s nechtěnou popularitou vyrovnávala.

Showbyznysem hýbe i vztah jejího otce s mladou Lucií.

Když byla ještě malá a byla s mámou nakupovat, rozkřičela se na novináře, aby je nechali chvíli na pokoji, že si chce jen vyzkoušet oblečení. Nechce pykat za její chyby Ovšem čím byla Anna starší, tím to pro ni bylo horší.

Zejména pak ve chvíli, kdy její rodiče ztropili nějakou pikantní scénu, na níž si bulvár smlsnul. Po nedávné autonehodě, kterou způsobila Patrasová pod vlivem alkoholu, ale nad ní dcera zlomila zřejmě hůl.

Zpěvačka tehdy uvedla, že šlo o zbytkový alkohol z předešlého dne, kdy s Aničkou popíjela. Dcera ji ale nepodržela a všechno popřela. „Dobře, je to moje máma, ale každý jsme úplně jiný člověk. To neznamená, že chyby, které dělají rodiče, budeme dělat my,“ bránila se Slováčková s tím, že všechny tyhle věci, které ji negativně spojují s její rodinou jí ubližují.

A to nejen psychicky, ale také profesně.

Odmítá se o nich bavit

Je přirozené, že nyní, když Slováčková úspěšně odstartovala pěveckou a hereckou kariéru, se snaží vybudovat si své vlastní dobré jméno. Skandály, které se točí kolem její rodiny jí ale nepomáhají, naopak.

Snad i proto se rozhodla přestat se o nich bavit. Už toho podle ní bylo dost. Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 by se ráda soustředila na svůj vlastní život, což jí dosud nebylo moc umožněno. Zdá se, že Dádina nehoda rozhýbala stojaté vody vztahů v rodině Felixe Slováčka a začnou se nyní dít věci.

Anička září jako sestřička i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2

Donedávna totiž alespoň tak nějak drželi všichni při sobě, zpěvačku ale nakonec potopil i její muž. Nevšímá si hádek Slováčková se závěrem také svěřila, že po letech, kdy žila s rodiči a byla svědkem jejich mnoha hádek a sporů, se konečně naučila přestat to řešit.

Blondýnka se dokonce s rodiči přestala radit i ohledně své kariéry. Na otázku, jaké mají teď doma vztahy, odpověděla překvapivě. „Já o aktuální rodinné situaci nic nevím. Nestarám se o to!“.

 

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Fantastická čokoládová bábovka
nasehvezdy.cz

Fantastická čokoládová bábovka

Skutečně luxusní bábovka nejen...
Český, polský a uherský král zapili spojenectví 9800 litry vína
epochaplus.cz

Český, polský a uherský král...

Na kopci nad řekou Dunaj se tyčí masivní zdi starého hradu. Kočár, kterým...
České Slezsko: Překrásné hrady a zámky
epochanacestach.cz

České Slezsko: Překrásné...

Pokud jste milovníky...
Světové metropole na historických fotografiích. Poznáte je? 
epochaplus.cz

Světové metropole na...

Svět se mění a s ním i tvář...
Průhonická botanická zahrada: Zdejší pivoňky dobývají svět
epochanacestach.cz

Průhonická botanická zahrada:...

14 odrůd pivoněk...
Celý život mě pronásledovalo jedno číslo!
nasehvezdy.cz

Celý život mě pronásledovalo...

Někdo věří na hvězdy, jiný na karty...
Země zrychluje tempo své rotace
21stoleti.cz

Země zrychluje tempo své...

Rok 2020 byl ve znamení nejen pandemie, ale i...
Záhada signálu Wow! vyřešena? Amatérský astronom možná našel jeho zdroj
enigmaplus.cz

Záhada signálu Wow! vyřešena?...

Signál, který vědce stejně vzrušoval jako mátl,...
Hanavský pavilon dělal reklamu železárnám
epochalnisvet.cz

Hanavský pavilon dělal reklamu...

V železárnách v Komárově u Hořovic zaměstnává 700...
0 shares