Kouzlo puntíku

Puntík má dvě výrazné vlastnosti: Je to vzor veselý a současně úhledný. V jásavých odstínech žluté, žlutozelené, oranžové nebo růžové navodí i bez pomoci dalších dekorací rozvernou jarní atmosféru.

Oživený minimalismus

Jako vzor je puntík motiv nesmírně dynamický. Naznačuje rytmický a veselý pohyb. Proto dokáže pocitově proteplit minimalisticky zařízený interiér. Není ani třeba dělat ústupky celkově tlumené barevnosti, puntík ožije i v černobílé nebo béžové.

Darováno z lásky

Pokud chcete, aby to bylo vidět už na obale, pak zvolte puntíkovaný vzor. Jako žádný jiný umí vyvolat pocit vřelosti a upřímné radosti z darování.

Rozšíří krásu rostlin

Ať už kvetoucí, nebo „jen“ zelené“: Pokojové rostliny budou působit ještě atraktivněji, pokud jim na květináče uděláte puntíky v odpovídajících barvách.

Puntík, kde ho potřebujete

Nemáte tak pevnou ruku, abyste puntíky jako dekorativní prvek sami malovali? Pak velmi šikovnou pomůckou budou potištěné lepicí pásky zvané washi. Vyrábějí se z rýžového papíru a snadno se dají nalepit i následně odstranit. Ideálně se hodí hlavně na ozdobení kuchyňských skříněk, lednice, ale i táců i dalších drobnějších předmětů.

FOTO: PX FUEL

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

0 shares