Konečně ukázala svou pravou tvář!

V každé roli, ve které se Alice Bendová (45) objevila, byla neskutečně sexy a nejeden muž toužil po tom, mít ji v posteli. Hříšné myšlenky ale pány přejdou. Herečka je prý pravý opak! Bude ale tohle bavit přítele?

Sexuální život Alice Bendové (45) údajně není zdaleka tak pestrý a nespoutaný, jak by se podle jejích filmových a seriálových rolí mohlo zdát. Herečka se nedávno svěřila, že je dokonce líná mít s mladším partnerem Michalem Topolem (33) nějaké intimnosti a občas je prý za starou pannu.

Něco takového musí být pro fanoušky krásné herečky opravdu šokující. Co na to ale Michal? Možná se schyluje k rozchodu. Nemají na sebe čas Vždyť od okamžiku, kdy se její dokonalé poprsí objevilo ve filmu Báječná léta pod psa, byla považována za přední sexbombu českého showbyznysu.

Snad tomu bývalo kdysi jinak, v každém případě nyní, v pětačtyřiceti přiznává Bendová, že její sexuální život prošel změnou. Partneři na sebe nemají moc času, dokonce i na každé dovolené jsou s hereččinými dětmi Alicí (8) a Vašíkem (11), takže moc prostoru sami pro sebe nemají.

Herečka nechce být bez dětí, protože by se jí stýskalo. Má tudíž zásadní problém, jak co nejlépe skloubit roli mámy a partnerky. Často se prý také stává, že právě partner musí být tím iniciativním, jinak by spolu pár snad neměl vůbec nic.

Svými sexy fotkami se velmi ráda chlubí na sociálních sítích.

Kdy Michalovi dojde trpělivost? Těžko říct, jak dlouho bude mladého Topola bavit hrát ve vztahu druhé housle navíc s vědomím, že na něj Alice nemá čas. Pokud si bude chtít partner Bendové užít její náruživost, bude se muset zřejmě začít dívat na nový seriál Kameňákov.

Tam totiž opět hraje divošku. Do postele klidně v teplácích Jako takovou třešničku na dortu prozradila herečka, že nepatří mezi ženy, které by do ložnice pravidelně chodily v podpatcích a ve vyzývavém prádélku, byť by na to figuru rozhodně měla. Je to spíše výjimečné, že takhle partnera mile překvapí. „Většinou s tím přijde Michal.

Já se doma převléknu do pohodlného, vypadám jako lenivý medvěd. Takže u nás je to v ložnici občas velmi vtipné,“ přiznává otevřeně herečka s tím, že naštěstí je její partner zatím velmi tolerantní a vášeň se jim ze vztahu nevytratila.

Jen velmi zřídka se prý doma snaží svádět svého kolouška. Většinou je to on, kdo musí udělat první krok.

Svlékat už se veřejně nebude Jako by toho zklamání pro příznivce nebylo málo, upozornila Bendová, že s jejími lechtivými nahými snímky je konec. Před kamerou už se svlékat nechce, své dokonalé křivky si prý nechá jen pro sebe.

„Myslím, že toho bylo dost, už se svlékat nechci,“ dodala přitažlivá Bendová. Fanoušci vnadné herečky tak mají smůlu a musí se spokojit jen s její tváří a úsměvem. Ale co Michal? Ten už se dost možná poohlíží po jiné vnadné dračici a má v hlavě myšlenky na útěk.

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Kanibalové z Edinburghu
enigmaplus.cz

Kanibalové z Edinburghu

Celý příběh začíná někdy na rozmezí 15. a...
Odkud pochází falafel? Historikové se shodují, že z Egypta
epochaplus.cz

Odkud pochází falafel?...

Námořník Ahmose se v alexandrijském přístavu...
Zámek Hradec nad Moravicí: České Slezsko
epochanacestach.cz

Zámek Hradec nad Moravicí:...

Pokud jste milovníky...
Mughalský císař Aurangzéb připravil o život svoje dva bratry
epochaplus.cz

Mughalský císař Aurangzéb...

Vítězem boje o moc mezi čtyřmi Šáhdžahánovými...
Pohřeb britské panovnice Viktorie: Rakev s královnou málem převrátili splašení koně
epochalnisvet.cz

Pohřeb britské panovnice Viktorie:...

Smuteční procesí se zastaví, aby mohly být...
Úspěch českého SPACE týmu společnosti Atos
21stoleti.cz

Úspěch českého SPACE týmu...

Český SPACE tým společnosti Atos se bude podílet na...
Co pomůže na zalehlé uši?
nasehvezdy.cz

Co pomůže na zalehlé uši?

Nejen při změně tlaku vzduchu, ale i...
Krok za krokem ke krásné postavě
nasehvezdy.cz

Krok za krokem ke krásné...

Pokud chcete chůzí hubnout, bude záležet...
Těšínsko plné kontrastů
epochanacestach.cz

Těšínsko plné kontrastů

A už jste slyšeli o...
0 shares