Kim Basinger trpí od dvaceti let příšerným strachem!

Svoji největší slávu si herečka Kim Basinger (65) užívala v osmdesátých letech, kdy po vyzývavé plavovlásce toužili muži z celého světa!

Maminka blonďatého erotického idolu 80. let Kim Basinger (65) byla herečkou a tanečnicí, otec jazzovým hudebníkem. Talent tedy podědila v genech po obou rodičích. Nebylo jí to ovšem moc platné, už od doby dospívání všichni brali Kim jen jako další povrchní krásnou blondýnku. Zajímalo je to, co je na povrchu a ne její osobnost.

Mickey jí byl protivný!

Než jí bylo osmnáct, vyhrála soutěž krásy v rodném městě. Odjela pak do New Yorku studovat herectví a současně si přivydělávala zpíváním v nočních klubech. Nechala se nafotit i pro pánský magazín Playboy. Zajímavé je, že přes to všechno o sobě vždy mluvila jako o stydlivé a plaché ženě. Ve filmu se prosadila hned první rolí, ve které si současně splnila jeden velký sen. Už v době dospívání se jí líbily akční snímky s postavou agenta Jamese Bonda, tak jak ho hrál Sean Connery (88). Ten s natáčením bondovek skončil už začátkem 70. let, když Kim ještě nebylo ani dvacet let. Po letech ale udělal ještě jednu výjimku a natočil film Nikdy neříkej nikdy. Tehdy už třicetiletá Kim byla vdaná. Její manžel byl ovšem tolerantní, takže by nejspíš nějak překousl, kdyby si plavovlasá kráska prožila se Seanem nějaký románek. I v další roli na sebe Kim upozornila víc svým vzhledem než výkonem: bylo to v provokativním erotickém romantickém snímku 9 ½ týdne. Partnerem herečky ve slavném filmu byl Mickey Rourke (66). Ačkoliv to na plátně mezi nimi sexuálně jiskří, ve skutečnosti prý Kim svého kolegu nesnášela, protože páchl cigaretami a alkoholem.

Druhý manžel ji hodně zklamal!

Krutý záchvat v supermarketu

Za maskéra Rona Brittena (79) se Kim provdala ještě předtím, než se stala slavnou. Neměli spolu ale děti a tak byl rozvod po devíti letech manželství snadný. Ron se přitom původně jmenoval Snyder, ale nechal se kvůli ní přejmenovat, aby měli oba stejné iniciály příjmení. Stál za Kim i v těžkých chvílích, kdy herečka bojovala s psychickou nemocí zvanou agorafobie – tedy se strachem z veřejného prostranství. „První záchvat jsem dostala při udělování Oscarů, když mi bylo dvacet. Nevěděla jsem, co to má znamenat. Celé dny jsem se schovávala ve svém pokoji a nevycházela jsem z něj,“ líčila v jednom rozhovoru. Když pak dostala záchvat v jednom supermarketu, nezvládla několik týdnů vůbec vyjít z bytu. Pro povolání herečky, často vystavované pózování před fotoaparáty novinářů a nucené zúčastňovat se velkých propagačních akcí, je to dost problém. Další nepříjemností v životě Kim byl finanční průšvih. Když odmítla smluvně domluvenou roli ve skandálním filmu Helena v krabici, stálo jí to v polovině 90. let tolik peněz, že málem zbankrotovala. Musela se každopádně zbavit velké části svého majetku!

Vztah plný skandálů

Druhé manželství s hereckým kolegou Alecem Baldwinem (60) se co do klidu s tím prvním nedalo vůbec srovnávat. Narodila se jim sice dcerka, ale to bylo tak jediné, co vypadalo normálně. Hádky a skandály byly na denním pořádku, vznětlivý Alec často napadal novináře a hvězdný pár měl mezi svými domácími mazlíčky prý i vlka. Když pak Kim došla s manželem trpělivost a podala žádost o rozvod, rozpoutala tím další kolo brutálních sporů. Alec jí pomlouval, vyhrožoval smrtí jejímu právníkovi a dokonce urážel jejich společnou dcerku. V knize, kterou potom o manželství s Kim napsal, obvinil svoji exmanželku z toho, že si za každou cenu vždy tvrdě prosazovala své názory. Ani tahle zkušenost ale slavnou herečku neodradila od dalších vztahů. Ze snů o manželství jí sice Alec Baldwin definitivně vyléčil, milencům se ale nebránila – byl mezi nimi mimo jiné i její dlouholetý kadeřník. Čas zahojí všechny rány a tak se po letech smířila i s Alecem.

Štítky:

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Aby rty vypadaly o deset let mladší
nasehvezdy.cz

Aby rty vypadaly o deset let...

Aplikujte masku Umíchejte si takovou masku na...
Děsivý maják Seguin Island: V moři se pohybuje obří had a uvnitř nebezpeční duchové
enigmaplus.cz

Děsivý maják Seguin Island: V...

Maják z konce 18. století na Seguin...
Digitální ilustrace zachycující přírodu
epochalnisvet.cz

Digitální ilustrace...

Jak lze vytvářet ilustrace divoké přírody pomocí...
Brdy: Mládě mezi chráněnými krajinnými oblastmi
epochanacestach.cz

Brdy: Mládě mezi chráněnými...

Naše nejmladší chráněná...
Oslavy ve stínu pandemie
epochaplus.cz

Oslavy ve stínu pandemie

Na 13. listopad každoročně připadá Mezinárodní...
Evropu před zemí půlměsíce zachránila husarská jízda
epochaplus.cz

Evropu před zemí půlměsíce...

Mongolové vyženou ve 13. století turecké kmeny na západ až na území kolem dnešního města Konya ve...
Komik v slzách: přišel o svého otce
nasehvezdy.cz

Komik v slzách: přišel o...

Vřelým vztahem k otci byl znám herec a komik...
Za neobjevenými skvosty Karlovarského kraje
epochanacestach.cz

Za neobjevenými skvosty...

Chcete objevovat zajímavá...
Projekt CROCODILE: Inteligentní doprava Evropy
21stoleti.cz

Projekt CROCODILE:...

„Jak chcete vládnout zemi, kde se vyrábí 246...
0 shares