Kim Basinger trpí od dvaceti let příšerným strachem!

Svoji největší slávu si herečka Kim Basinger (65) užívala v osmdesátých letech, kdy po vyzývavé plavovlásce toužili muži z celého světa!

Maminka blonďatého erotického idolu 80. let Kim Basinger (65) byla herečkou a tanečnicí, otec jazzovým hudebníkem. Talent tedy podědila v genech po obou rodičích. Nebylo jí to ovšem moc platné, už od doby dospívání všichni brali Kim jen jako další povrchní krásnou blondýnku. Zajímalo je to, co je na povrchu a ne její osobnost.

Mickey jí byl protivný!

Než jí bylo osmnáct, vyhrála soutěž krásy v rodném městě. Odjela pak do New Yorku studovat herectví a současně si přivydělávala zpíváním v nočních klubech. Nechala se nafotit i pro pánský magazín Playboy. Zajímavé je, že přes to všechno o sobě vždy mluvila jako o stydlivé a plaché ženě. Ve filmu se prosadila hned první rolí, ve které si současně splnila jeden velký sen.

Už v době dospívání se jí líbily akční snímky s postavou agenta Jamese Bonda, tak jak ho hrál Sean Connery (88). Ten s natáčením bondovek skončil už začátkem 70. let, když Kim ještě nebylo ani dvacet let. Po letech ale udělal ještě jednu výjimku a natočil film Nikdy neříkej nikdy. Tehdy už třicetiletá Kim byla vdaná.

Její manžel byl ovšem tolerantní, takže by nejspíš nějak překousl, kdyby si plavovlasá kráska prožila se Seanem nějaký románek. I v další roli na sebe Kim upozornila víc svým vzhledem než výkonem: bylo to v provokativním erotickém romantickém snímku 9 ½ týdne. Partnerem herečky ve slavném filmu byl Mickey Rourke (66).

Ačkoliv to na plátně mezi nimi sexuálně jiskří, ve skutečnosti prý Kim svého kolegu nesnášela, protože páchl cigaretami a alkoholem.

Druhý manžel ji hodně zklamal!

Krutý záchvat v supermarketu

Za maskéra Rona Brittena (79) se Kim provdala ještě předtím, než se stala slavnou. Neměli spolu ale děti a tak byl rozvod po devíti letech manželství snadný. Ron se přitom původně jmenoval Snyder, ale nechal se kvůli ní přejmenovat, aby měli oba stejné iniciály příjmení.

Stál za Kim i v těžkých chvílích, kdy herečka bojovala s psychickou nemocí zvanou agorafobie – tedy se strachem z veřejného prostranství. „První záchvat jsem dostala při udělování Oscarů, když mi bylo dvacet. Nevěděla jsem, co to má znamenat. Celé dny jsem se schovávala ve svém pokoji a nevycházela jsem z něj,“ líčila v jednom rozhovoru.

Když pak dostala záchvat v jednom supermarketu, nezvládla několik týdnů vůbec vyjít z bytu. Pro povolání herečky, často vystavované pózování před fotoaparáty novinářů a nucené zúčastňovat se velkých propagačních akcí, je to dost problém. Další nepříjemností v životě Kim byl finanční průšvih.

Když odmítla smluvně domluvenou roli ve skandálním filmu Helena v krabici, stálo jí to v polovině 90. let tolik peněz, že málem zbankrotovala.

Musela se každopádně zbavit velké části svého majetku!

Vztah plný skandálů

Druhé manželství s hereckým kolegou Alecem Baldwinem (60) se co do klidu s tím prvním nedalo vůbec srovnávat. Narodila se jim sice dcerka, ale to bylo tak jediné, co vypadalo normálně. Hádky a skandály byly na denním pořádku, vznětlivý Alec často napadal novináře a hvězdný pár měl mezi svými domácími mazlíčky prý i vlka.

Když pak Kim došla s manželem trpělivost a podala žádost o rozvod, rozpoutala tím další kolo brutálních sporů. Alec jí pomlouval, vyhrožoval smrtí jejímu právníkovi a dokonce urážel jejich společnou dcerku. V knize, kterou potom o manželství s Kim napsal, obvinil svoji exmanželku z toho, že si za každou cenu vždy tvrdě prosazovala své názory.

Ani tahle zkušenost ale slavnou herečku neodradila od dalších vztahů. Ze snů o manželství jí sice Alec Baldwin definitivně vyléčil, milencům se ale nebránila – byl mezi nimi mimo jiné i její dlouholetý kadeřník.

Čas zahojí všechny rány a tak se po letech smířila i s Alecem.

Štítky:
reklama

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Démonologova libůstka: Provozuje muzeum strašidelných hraček
enigmaplus.cz

Démonologova libůstka:...

Ďábelské předměty, jako suvenýry,...
Zachránil naši dcerku
skutecnepribehy.cz

Zachránil naši dcerku

Vzali jsme si pejska z útulku,...
Ředkvičkový salát jako příloha k masu
tisicereceptu.cz

Ředkvičkový salát jako...

Nepropásněte sezonu ředkviček, jsou nabité vitaminy...
V pravěku to bez „ostrých loktů“ nešlo
21stoleti.cz

V pravěku to bez „ostrých...

Nejnovější archeologický průzkum dokazuje, že v...
Virtuplex pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi
epochaplus.cz

Virtuplex pomáhá rodinám s...

I virtuální realita může pomoci dobré věci....
Boj v zákulisí Slunečné? Závidí jí slávu a peníze!
nasehvezdy.cz

Boj v zákulisí Slunečné? Závidí...

Dlouhé roky se snaží...
Křídlová dveřní klasika
rezidenceonline.cz

Křídlová dveřní klasika

Hodí se všude, kde máme na otevírání tohoto typu dveří...
Již 8. rok v řadě se Hublot stal oficiální časomírou Bol d’Or Mirabaud
iluxus.cz

Již 8. rok v řadě se Hublot stal...

Léto je ideálním obdobím k obnově a...
Na cestě po Rakousku: Když milujete kolo, historii a přírodu…
epochanacestach.cz

Na cestě po Rakousku: Když...

Desítky jezer, stovky...
Šílený císař Nero:  Pronásledoval ho duch jeho matky?
epochalnisvet.cz

Šílený císař Nero: ...

Z císařských komnat se ozývá přerývané oddechování. Patří...
Jaká je pravda? Vážně manželku podvádí?
nasehvezdy.cz

Jaká je pravda? Vážně...

Mnoho prožitých...
Špatný pitný režim může za únavu i zápach z úst
epochaplus.cz

Špatný pitný režim může za...

Pocit únavy, výkyvy nálad, suchá pokožka, hlubší vrásky...
0 shares