Bojí se dalšího zklamání

Přesto, že na svého partnera Václava Kuneše (43) pěje Kristina Kloubková (42) samou chválu, a plánuje s ním dokonce potomka, stále s ním nesdílí jednu domácnost. Nechává si prostor pro útěk?

Bývalá tanečnice a moderátorka televize Nova Kristina Kloubková (42) se nikdy netajila tím, že by jednou ráda pořídila své dceři Jasmíně (6) bratříčka nebo sestřičku. Biologický tatínek holčičky, Karel Moravec (42), byl ale po celou dobu jejich vztahu rezolutně proti.

O dalším dítěti nechtěl ani slyšet. Snad i tyto okolnosti nakonec přispěly k tomu, že se pár rozešel a krásné moderátorce se plány o spokojené a úplné rodině rázem rozplynuly. Tehdy mluvila o rozchodu jako o svém největším životním zklamání.

Společný život se odkládá Nyní se však zdá, že je všechno zlé již zapomenuto a Kloubková si s partnerem Václavem Kunešem (43) hodlá splnit své přání o dalším dítěti. Má to však jeden podstatný háček. Kloubková se s Kunešem zná už nějakých dvacet pět let, pár však tvoří sotva rok.

Donedávna byly jen dávnými přáteli a nic spolu neměli. Kdekoli se ale nyní partneři objeví, působí velmi spokojeně a zamilovaně. O to více je překvapující, že spolu stále i přes rok trvající známost nebydlí.

Začalo se proto spekulovat, zda se místo svatby neschyluje spíš pomalu k dalšímu bolestnému rozchodu. To ale moderátorka rázně vyvrací s tím, že je ve společném bydlení brzdí řada zásadních a praktických věcí, které je třeba nejprve vyřešit.

„Jde nám to pomalu, musíme se tomu víc pověnovat,“ mlží Kloubková kolem společné domácnosti s Kunešem. Zdá se, jako by si se obávala dalšího milostného zklamání a společné bydlení úplně neprožívá.

Těhotenství se prý nebrání „Člověk to musí pořádně domyslet, nejde jen o nás, ale i o Jasmínku,“ odvolává se moderátorka na dceru, která už chodí do školy.

Vzápětí si ale poněkud protiřečí, když přiznává, že by si Jasmínka přála sourozence, jemuž se pár nijak nebrání a nechává dalšímu těhotenství volný průběh. Vyvstává tak otázka, jestli není náhodou společný potomek poněkud větším závazkem než společné bydlení.

Na veřejnosti si hrají na zamilované, ale realita je asi jiná.

Že by to snad pro samou touhu po dalším dítěti nechtěla Kloubková slyšet a nechává si pro jistotu zadní vrátka ? Nezbývá jí už moc času Podle lidí z jejího blízkého okolí si krásná moderátorka paradoxně velmi dobře uvědomuje, že ve svém věku si už nemůže dovolit příliš s mateřstvím otálet.

Zřejmě ale nechce na partnera zbytečně tlačit, aby se nezalekl a nevzal do zaječích právě on. Otázkou teď je, kdo z partnerů ze vztahu kvůli napjaté situaci nakonec rychleji vycouvá.

reklama

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Láska na dlouhou trať
skutecnepribehy.cz

Láska na dlouhou trať

Oliver mě fascinoval už od...
Růžová: Vetřelec mezi barvami?
epochaplus.cz

Růžová: Vetřelec mezi barvami?

Žádná jiná barva v sobě nenese tolik rozporů a...
Křídlová dveřní klasika
rezidenceonline.cz

Křídlová dveřní klasika

Hodí se všude, kde máme na otevírání tohoto typu dveří...
Mají už jeden druhého plné zuby?
nasehvezdy.cz

Mají už jeden druhého plné...

Dlouho to vypadalo, že čím...
Francouzský medový koláč
tisicereceptu.cz

Francouzský medový koláč

Suroviny na těsto 200 g hladké...
Kdo vyrábí „Neptunovy koule“?
enigmaplus.cz

Kdo vyrábí „Neptunovy koule“?

Turisty často u Středozemního moře překvapí velké...
Nejpodivnější alergie na světě: Co všechno může lidský organismus krutě potrápit?
epochaplus.cz

Nejpodivnější alergie na světě:...

Člověk nemusí být alergický jen na kvetoucí trávy...
Krále na útěku udal průkopník parašutismu
epochalnisvet.cz

Krále na útěku udal...

Poštmistr Drouet sleduje dění na ulici a...
Prague Caviar Week za dveřmi
iluxus.cz

Prague Caviar Week za dveřmi

Pravý kaviár bývá označován za černé...
Migrénu lidé tají, v práci ji neberou vážně
21stoleti.cz

Migrénu lidé tají, v práci ji...

Nechápavé a často výsměšné reakce zaměstnavatelů a...
Léto v Brně: Tipy na autentické prohlídky
epochanacestach.cz

Léto v Brně: Tipy na...

Tuzemská dovolená bude...
Chce společný přírůstek s Forejtem?!
nasehvezdy.cz

Chce společný přírůstek...

Svou lásku k sympatickému...
0 shares