Blíží se konec její zářivé kariéry?

Ještě donedávna se zdálo, že je pozice Lucie Borhyové (40) na Nově jasná, a krásná moderátorka se o své místo nemusí obávat. Nyní to však vypadá, že to tak asi není. Diváci nešetří kritikou a volají po změně.

Diváci vídají Lucii Borhyovou (40) na televizních obrazovkách už od roku 1998, kdy začala na Nově pracovat jako moderátorka Televizních novin. Od té doby se z ní stala nejen tvář televize, ale také hvězda prvního formátu.

Kde se drobná blondýnka objevila, tam způsobila poprask a diváci byli celí pryč z jejího bujného dekoltu a širokého úsměvu. Nyní se však zdá, že se jim už ale moderátorka poněkud zajídá a uvítali by ve zpravodajství nějakou výraznou změnu.

Někteří dokonce nešetří na adresu Borhyové drsnou kritikou. Nevinný žert rozpoutal peklo Během zářivé kariéry Borhyové se pochopitelně tu a tam vždycky našel někdo, komu moderátorka vadila nebo k ní měl výhrady.

Většinou byl ale klid. Nedávno ale vody nováckého zpravodajství rozvířila informace, že Patricie Solaříková (30), bývalá hvězda seriálu Ulice, bude na Nově moderovat. Mladá herečka si na základě této informace na sociální síti zavtipkovala.

„Zpět v pracovním procesu. A ne, nejdu moderovat zprávy za Lucku,“ napsala a netušila zřejmě, jakou vlnu nadšení mezi svými příznivci tím způsobí. Volají po výrazné změně Diskutující pod článkem na internetu se nijak netajili, že jim Borhyová připadá příliš afektovaná a je na čase ji vyměnit.

Jiní zas poukazovali na skutečnost, že je ve zpravodajství už dost dlouho a bylo by příjemné potkávat na obrazovce nové tváře. Další pak dokonce poukazovali na to, že konkurenční Prima má nové moderátorské dvojice a dává příležitost mladším neokoukaným lidem.

Borhyová se dosud ke kritice diváků nijak nevyjádřila a nejspíš věří, že ji vedení neobětuje v zájmu zachování divácké přízně. Mají za ni už náhradu Komu naopak diváci fandí, je právě představitelka Terezy Jordánové, Patricie Solaříková.

Bude snad Patricie  novou náhradou za Lucii?

Podle nich je nejen talentovaná, ale také velmi sympatická. Mají tak evidentně za Borhyovou už vlastní náhradu. V současné době si herečka navíc odbude své první moderátorské krůčky v pořadu Jak to vidí MasterChef a získá tak i potřebné zkušenosti.

Kdoví, možná si vedení televize Nova vychovává ve vší tichosti novou nástupkyni své dlouholeté tváře. Patricie je krásná, inteligentní a díky tomu, že se každý den obj evova la v Ulici již od svého dětství, mají diváci zřejmě dojem, že ji dobře znají a zkrátka si ji zamilovali.

Uvidíme, jak se ke kritice a volání po změně postaví vedení a zda dají příležitost mladším. Diváci se už ale jasně vyslovili.

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Festival vína VOC Znojmo místo května v září
epochanacestach.cz

Festival vína VOC Znojmo místo...

Festival vína VOC Znojmo...
Má jediné přání! Splní se jí to, po čem tak touží?
nasehvezdy.cz

Má jediné přání! Splní se jí...

Nikdy nebyla tak nešťastná,...
Město duchů San Zhi: Leží na něm temná kletba?
epochalnisvet.cz

Město duchů San Zhi: Leží na...

Výstavba futuristického města se zastavila, co tam...
Záhadná hora Krudum: Bloudí zde duše mrtvých horníků?
epochanacestach.cz

Záhadná hora Krudum: Bloudí zde...

V chráněné krajinné...
Muskova SpaceX slaví! Z ISS se po půl roce vrátila posádka lodi Crew Dragon
21stoleti.cz

Muskova SpaceX slaví! Z ISS se...

Po půlročním pobytu na Mezinárodní vesmírné...
Manžel o ni musí bojovat s kolegou
nasehvezdy.cz

Manžel o ni musí bojovat...

Seriálová hvězda LUCIE...
Vítejte v éře letadel na baterky!
epochaplus.cz

Vítejte v éře letadel na...

Na jednom z posledních Pařížských...
Čeští vědci popsali nový rod žáby z Konga
epochaplus.cz

Čeští vědci popsali nový rod...

Tým Václava Gvoždíka objevil a popsal nový rod...
Je možné přežít vlastní smrt mrazem?
enigmaplus.cz

Je možné přežít vlastní...

Když se lékaři skloní nad na kost...
0 shares