Blíží se konec její zářivé kariéry?

Ještě donedávna se zdálo, že je pozice Lucie Borhyové (40) na Nově jasná, a krásná moderátorka se o své místo nemusí obávat. Nyní to však vypadá, že to tak asi není. Diváci nešetří kritikou a volají po změně.

Diváci vídají Lucii Borhyovou (40) na televizních obrazovkách už od roku 1998, kdy začala na Nově pracovat jako moderátorka Televizních novin. Od té doby se z ní stala nejen tvář televize, ale také hvězda prvního formátu.

Kde se drobná blondýnka objevila, tam způsobila poprask a diváci byli celí pryč z jejího bujného dekoltu a širokého úsměvu. Nyní se však zdá, že se jim už ale moderátorka poněkud zajídá a uvítali by ve zpravodajství nějakou výraznou změnu.

Někteří dokonce nešetří na adresu Borhyové drsnou kritikou. Nevinný žert rozpoutal peklo Během zářivé kariéry Borhyové se pochopitelně tu a tam vždycky našel někdo, komu moderátorka vadila nebo k ní měl výhrady.

Většinou byl ale klid. Nedávno ale vody nováckého zpravodajství rozvířila informace, že Patricie Solaříková (30), bývalá hvězda seriálu Ulice, bude na Nově moderovat. Mladá herečka si na základě této informace na sociální síti zavtipkovala.

„Zpět v pracovním procesu. A ne, nejdu moderovat zprávy za Lucku,“ napsala a netušila zřejmě, jakou vlnu nadšení mezi svými příznivci tím způsobí. Volají po výrazné změně Diskutující pod článkem na internetu se nijak netajili, že jim Borhyová připadá příliš afektovaná a je na čase ji vyměnit.

Jiní zas poukazovali na skutečnost, že je ve zpravodajství už dost dlouho a bylo by příjemné potkávat na obrazovce nové tváře. Další pak dokonce poukazovali na to, že konkurenční Prima má nové moderátorské dvojice a dává příležitost mladším neokoukaným lidem.

Borhyová se dosud ke kritice diváků nijak nevyjádřila a nejspíš věří, že ji vedení neobětuje v zájmu zachování divácké přízně. Mají za ni už náhradu Komu naopak diváci fandí, je právě představitelka Terezy Jordánové, Patricie Solaříková.

Bude snad Patricie  novou náhradou za Lucii?

Podle nich je nejen talentovaná, ale také velmi sympatická. Mají tak evidentně za Borhyovou už vlastní náhradu. V současné době si herečka navíc odbude své první moderátorské krůčky v pořadu Jak to vidí MasterChef a získá tak i potřebné zkušenosti.

Kdoví, možná si vedení televize Nova vychovává ve vší tichosti novou nástupkyni své dlouholeté tváře. Patricie je krásná, inteligentní a díky tomu, že se každý den obj evova la v Ulici již od svého dětství, mají diváci zřejmě dojem, že ji dobře znají a zkrátka si ji zamilovali.

Uvidíme, jak se ke kritice a volání po změně postaví vedení a zda dají příležitost mladším. Diváci se už ale jasně vyslovili.

Komentáře

Nenechte si ujít další zajímavé články

Zpěvačka Taylor Momsen prý vyfotila ducha
enigmaplus.cz

Zpěvačka Taylor Momsen prý...

Známá rockerka popsala hned několik...
Dominikánská republika: Cestou rozmanitosti!
epochanacestach.cz

Dominikánská republika:...

Mnoho z nás se již...
Špatné zprávy z Austrálie: Tamním ptakopyskům hrozí vyhynutí
21stoleti.cz

Špatné zprávy z Austrálie:...

Klimatické změny, nadměrné čerpání vody z řek a...
POŽIVAČNÝ MONTEZUMA II. – Před sexem pil čokoládu
epochalnisvet.cz

POŽIVAČNÝ MONTEZUMA II....

Služebnictvo staví kolem stolu, na němž se to...
Procházka údolím Lužnice
epochanacestach.cz

Procházka údolím Lužnice

K nejstarším značeným...
Co by se stalo, kdybychom si přestali čistit zuby?
epochaplus.cz

Co by se stalo, kdybychom si...

Za jeden jediný den se každému...
Přidělává manželovi starosti?
nasehvezdy.cz

Přidělává manželovi starosti?

To, že má v sobě mladistvého ducha, tím je...
Svedla jsem kamarádce přítele
nasehvezdy.cz

Svedla jsem kamarádce přítele

Letité přátelství vzalo za své, když jsem se...
V Zoo Liberec se poprvé v historii podařilo odchovat zoborožce šedolícé
epochaplus.cz

V Zoo Liberec se poprvé v...

Výjimečný chovatelský úspěch zaznamenali...
0 shares